SOORTEN BALLONVAARTEN

Er zijn twee verschillende vlucht categorieën voor het verkennen van de Cappadocië voor onze passagiers. Dit zijn:

1- KING FLIGHT

Deze vlucht duurt ongeveer 90 minuten met kleine ballonnen ( maximaal capaciteit van 12 personen) en biedt het passagiers de mogelijkheid om zo veel mogelijk van de Cappadocië te zien.

•    De KING FLIGHT ervaring, begint met een transport van onze passagiers met luxe bussen.

•    Wanneer onze piloten een geschikte startgebied selecteren volgens de windrichting, zullen onze passagiers ontbijten en hun registraties compleet maken.

•    Het startgebied wordt door onze piloten geselecteerd. Vervolgens worden de passagiers naar het gebied gebracht waar zij de voorbereidingen van de piloten en het opblazen van de ballonnen kunnen zien.

•    Nadat de veiligheid en algemene informatie over de vliegveiligheid door ons piloten is verteld, zal de geweldige ervaring beginnen.

•    De ballonnen zullen tijdens de vlucht stijgen tot een hoogte van ongeveer 300 meter( 1000 fit). De ballonen zullen tussen de rotsformaties drijven waar onze passagiers een uitstekende en panoramisch uitzicht staat te wachten.

•    De ballonen bewegen met de wind. U zult drijven waar de wind u heen waait.  Hierdoor biedt elke vlucht een nieuwe onvergetelijke ervaring. Alle passagiers zijn gekleed volgens de weeromstandigheden. Platte schoenen, zonnebril en uiteraard nemen ze een Fototoestel mee. De vlucht biedt onze passagiers de mogelijkheid tot het nemen van foto’s om de herinneringen vast te leggen.

•    De vlucht duurt ongeveer 90 minuten.

•     Om een comfortabel en met het oog op een echte ervaring op te doen gebruiken wij bij ons KING FLIGHT vluchten kleine ballonen ( capaciteit van 12 personen).

•    In overeenstemming met de ballon tradities, wordt nadat de luchtballon is gelanceerd, door ons team Champagne geserveerd aan onze passagiers.

•    Als herinnering krijgen de passagiers een gouden medaille.

•    Al onze passagiers zijn verzekerd.

•    Na de vlucht worden onze passagiers met luxe bussen naar hun hotel gebracht.

2- QUEEN FLIGHT

Deze vlucht duurt ongeveer 60 minuten en worden wat grotere ballonnen gebruik
( maximum capaciteit van 20 personen.)

•    De QUEEN FLIGHT ervaring, begint met een transport van onze passagiers met luxe bussen.

•    Wanneer onze piloten een geschikte startgebied selecteren volgens de windrichting, zullen onze passagiers ontbijten en hun registraties compleet maken.

•    Het startgebied wordt door onze piloten geselecteerd. Vervolgens worden de passagiers naar het gebied gebracht waar zij de voorbereidingen van de piloten en het opblazen van de ballonnen kunnen zien.

•    Nadat de veiligheid en algemene informatie over de vliegveiligheid door ons piloten is verteld, zal de geweldige ervaring beginnen.

•    De ballonnen zullen tijdens de vlucht stijgen tot een hoogte van ongeveer 300 meter( 1000 fit). De ballonen zullen tussen de rotsformaties drijven waar onze passagiers een uitstekende en panoramisch uitzicht staat te wachten.

•    De ballonen bewegen met de wind. U zult drijven waar de wind u heen waait.  Hierdoor biedt elke vlucht een nieuwe onvergetelijke ervaring. Alle passagiers zijn gekleed volgens de weeromstandigheden. Platte schoenen, zonnebril en uiteraard nemen ze een Fototoestel mee. De vlucht biedt onze passagiers de mogelijkheid tot het nemen van foto’s om de herinneringen vast te leggen.

•    De vlucht duurt ongeveer 60 minuten.

•    Voor de QUEEN FLIGHT worden grotere ballonnen gebruikt( maximum capaciteit van 20 personen) echter heeft u nog steeds de geweldige mogelijkheid om de Cappadocië vanuit de lucht te verkennen.

•    In overeenstemming met de ballon tradities, wordt nadat de luchtballon is gelanceerd, door ons team Champagne geserveerd aan onze passagiers.

•    De passagiers krijgen als herinneringen een zilveren medaille.

•    Al onze passagiers zijn verzekerd.

•    Na de vlucht worden onze passagiers met luxe bussen naar hun hotel gebracht.